ثبت نام کنید ورود کاربران

ورود کاربران

نام کاربری
رمز ورود
مرا بخاطر داشته باش

ثبت نام

سیمی نصر ماد
نام
نام کاربری
رمز ورود
تایید رمز عبور
ایمیل
تایید ایمیل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اتوماسیون صنعتی زیمنس

 

پی ال سی لوگو 8 زیمنس            

PLC LOGO 8 زیمنس

                          
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 ترجمه متون:

LOGO! 8

کاملاً هوشمند. کاملاً فراتر

پاسخی برای صنعت.

LOGO! 8 - نسل جدید LOGO!  زیمنس

LOGO! 8  به علت دارا  بودن قابلیت نصب آسان، نیاز کمینه به سیم کشی، برنامه نویسی ساده و حجم کوچک نسبت به نسل های قبلی، برای مدتی طولانی به عنوان یک ماژول هوشمند و ایده آل جهت ارتقاء و حصول یک راه حل کنترلی در پروژه های اتوماسیونی در مقیاس کوچک شناخته شده است. استفاده از نرم افزارSoft comfort  LOGO!   راه حل های بسیاری را فراهم می کند که به آسانی در سیستم ها و ماشین های ساده، ساخت و ساز اتوماسیون و گستره ی وسیعی از فعالیت ها در بخش های گوناگون قابل استفاده می باشد. LOGO! 8 ، ماژول ایده آل و موفق شرکت زیمنس، نسل جدیدی را بوجود آورده است. این ماژول جدید به کمک کنترل آسان، صفحه نمایش جدید و امکانات کامل ارتباطی از طریقEthernet  ، به طور کامل با هر یک از نیاز های مشتریان انطباق می یابد. و همچنین برنامه ی  web server  همه چیز را آسان می سازد. یک ماژول ارتباطی، ارتباطات راه دور را از طریق شبکه ی تلفن همراه فراهم می کند که این امر باعث افزایش تعداد راه های جدید برای استفاده از  LOGO! 8  می گردد.

صفحه نمایش با ظاهر و احساس جدید

صفحه نمایش شش خطی جدید با 16 کاراکتر در هر خط به معنای دو برابر شدن کاراکترها در هر پیام می باشد که این امر تنظیم دقیق متن پیام ها را عملی می سازد. صفحه نمایش با اطلاعات واضح اپراتوری  و عدم استفاده از کلمات مخفف برای نمایش متن پیام ها در کنار اطلاعات وضعیت سیستم که نسبت به گذشته ساده تر خوانده می شود و همچنین دارا بودن آپشن های قابل فهم منو برای انجام امور و آپشن های پیشرفته ی عیب یابی از طریق صفحه نمایش.

قابلیت انتخاب رنگ های سفید،نارنجی و قرمزبه عنوان نور پس  زمینه برای کاربرد های مختلف ،به عنوان مثال امکان تأکید بصری بر روی وضعیت احتیاط و هشدار.

نسل جدید ماژول های ایده آل

8 ماژول اصلی برای تمامی ولتاژها، بدون صفحه نمایش و یا با صفحه نمایش.

 تمامی واحد ها دارای یک  رابط Ethernet  باریک و محدود همچون  LOGO! 6 می باشند و نیز اتصالات با ورژن های قبلی منطبق می باشد.

Web server - یکپارچه در تمامی ماژول های اصلی

- صفحه نمایش دارای ظاهر و احساسی جدید می باشد.

- هفت ماژول دیجیتال و سه ماژول آنالوگ

- خروجی های دیجیتال به بیست و خروجی های آنالوگ به هشت عدد افزایش یافته اند.

 ارتباط های راه دور از طریق تلفن همراه

- و کاملا جدید – ارتباطات پیامی برای اعلام هشدارها و کنترل راه دور از طریق تلفن همراه با استفاده از ماژول  LOGO! CMR

 - ارسال پیامهای متنی برای اعلام هشدارهای فعال اتوماتیک با توجه به وضعیت سیستم

- تشخیص موقعیت و دنبال کردن از طریق GPS ،مثلاً پیگیری کردن محموله و گزارش موقعیت به طرزی مقرون به صرفه به کمک ارسال پیام متنی به اداره ی مرکزی 

-CMR2020   می تواند اطلاعات را با LOGO! 8 مبادله کند، پیام های متنی را به طور مستقل ارسال نماید، فرمان های کنترلی را از پیام های متنی بخواند و آن ها را به LOGO! 8 معرفی کند و همچنین قادر است تا در سراسر جهان، با وقت محلی منطبق شود.

ETHERNET -  برای همه-  استاندارد جدید با LOGO! 8

- رابط یکپارچه ی ETHERNET  برای تمامی خانواده ی محصولات LOGO! 8. این ویژگی، ماژول های  LOGO! 8را قادر می سازد تا از طریق ETHERNET با  یکدیگر و با تمامی سیستم های SIMATIC S7   ارتباط برقرار کنند.

 

- رابط  ETHERNET نیاز به کابل های اضافی برای برنامه نویسی و  TDE  را برطرف می کند. شبکه های ETHERNET کوچک محلی و مقرون به صرفه از نظر هزینه، می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

 

Web server  یکپارچه – آسان تر از این نمی شود.

Web server  یکپارچه در تمامی واحد های بنیادی برای نظارت و کنترل با  LOGO!  به کمک  WLAN و اینترنت ؛ رمز عبور به صورت محافظت شده و مناسب برای تمامی جستجوگرهای رایج می باشد.

 -  پیکربندی  web server  به آسانی با کلیک ماوس در نرم افزارامکان پذیر می باشد؛ و برای این کار نیاز به دانش برنامه نویسی  HTML  نیست.

-  کاربران می توانند آزادانه آپشن های دل خواه صفحه نمایش را به منظور انطباق با صفحه نمایشLOGO!  و یا صفحه نمایش TDE  انتخاب کنند. یک جایگاه ویژه را برای  web server  تعیین کنید - انجام شد!  LOGO! 8  می تواند از طریق گوشی های هوشمند ، تبلت و یا  PC  با همان ظاهر و حس مشابه LOGO! 8  یا صفحه نمایش TDE  عمل کند؛ در این حالت اتصال روتر مورد نیاز است.

 

دنیایی از کاربرد ها ...

 -  مناسب برای برطرف کردن نیاز های ساده ی اتوماسیون در صنعت و ساخت و ساز و همچنین ایده آل برای تقاضا های

ویژه ی بی شمار در عرصه های گوناگون زندگی.

 - در زمینه ی کاربرد زیرساختی،LOGO! 8  می تواند در گرمایش / تهویه / سیستم خنک کننده مورد استفاده قرار گیرد؛ در زمینه ی تکنولوژی ساخت و ساز در کنترل نور، سایه و آبیاری استفاده می شود و در عرصه ی تجهیزات کنترل و نظارت، برای مثال در سیستم های هشدار دهنده و کنترل مقادیر حیاتی کاربرد دارد.

در صنعت، از  LOGO!  در تجهیزات حمل و نقل، از نقاله ها گرفته تا فیدرهای اتوماتیک استفاده می شود؛ هم چنین در راه حل های ویژه هم چون ماشین آلات خورشیدی، پنل های نمایشی و تابلو های راهنمایی و رانندگی کاربرد دارد و نیز در کنترل های ماشین، پمپ ها، نصب فیلترها و موارد بسیار دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

صفحه نمایش متنی جدید

 LOGO! TDE - جدید با دو رابط ETHERNET

 -ابعاد نصب مشابه با گذشته

 -به علت وجود اتصال ETHERNET ، دیگر محدودیتm 10 برای LOGO!  وجود ندارد.

- صفحه نمایش بهبود یافته با شش خط و بیست کاراکتر در هر خط، اکنون حاوی تعداد بیش از دو برابر کاراکتر نسبت به گذشته برای پیام های دارای یک متن واضح و عادی می باشد.

- هم چون صفحه  نمایش LOGO! ، TDE جدید به صورت انتخابی رنگ های سفید، نارنجی و قرمز را برای نور پس زمینه به منظور تأکیید بصری، ارائه می دهد.

نرم افزار جدید در یک طراحی

- عملکرد ساده در مد انفرادی – و داشتن نشان جدید – پیکربندی فوق العاده ساده  در حالت شبکه

- برنامه نویسی و پیکربندی مستقیم و بی واسطه بسیاری از اجزا، اتصال سریع و راحت با کلیک ماوس

- پیکربندی اتوماتیک ارتباطات و صفحه نمایش در چشم انداز شبکه

- تا حداکثر سه برنامه می تواند در کنار یکدیگر نمایش داده شود؛ قابلیت drag and drop  می تواند برای

  dragسیگنال ها از یک برنامه به برنامه ای دیگر، مورد استفاده قرار گیرد.

 -ارسال ساده و سلیس برنامه ها از ورژن های قبلی

LOGO!  …  در هر جا

 - شگفت آور و جذاب، دوباره و دوباره: مشتریان ما با استفاده از  LOGO! به کشف راه حل های کاملاً سریع ادامه می دهند، هم چنین مرغداری متحرک به عنوان یک روش جایگزین برای پرورش مرغ در گستره ی گوناگون و آزاد، و یا دستگاه شیر فروش برای ارائه ی سلف سرویس شیر تازه به مصرف کنندگان .

 -آیا تمایل به فراگیری بیشتر دارید؟

به منظور مطالعه درباره ی در خواست های جالب مشتریان و کشف آخرین مطالب درباره ی  LOGO!  و فراگیری نکات و ترفند ها، نگاهی به مجله ی مشتری زیمنس، GO!  -اتوماسیون  با  LOGO!  و SIMATIC s7-1500  - بیندازید.

Siemens.com/industry-magazines

 -شما در این جا می توانید بدون هیچ هزینه ای به مجله ی مشتری  GO !  مراجعه کنید.

LOGO! Soft Comfort V8  - نرم افزار جدید با ویژگی های جدید

برای سالیان سال  LOGO! Soft Comfort V8 ارائه کننده ی سریع ترین و ساده ترین پیکربندی بوده است.

ساخت برنامه، شبیه سازی پروژه و مستند سازی همگی به منظور دستیابی به عملکرد  راحت تر با استفاده از قابلیت  drag and drop سهل الوصول هستند. تعداد 43 عدد  function block استاندارد برای ساده کردن برنامه نویسی وجود دارد. طراحی برنامه که دارای عملکرد آسان می باشد هم چنان در بازار بی رقیب است که باعث شده تا  LOGO!  در میلیون ها تقاضا کاربرد داشته باشد. و اکنون، حتی بهتر نیز شده است. علاوه بر عملکرد آشنا در حالت انفرادی، LOGO! Soft Comfort V8  دارای یک قابلیت جدید دیگر می باشد -عملکرد فوق العاده آسان در حالت شبکه.

پیکربندی اتوماتیک ارتباطات به وسیله ی یک صفحه نمایش در چشم انداز شبکه، قابلیت باز کردن هم زمان حداکثر سه برنامه و استفاده از drag and drop    برای انتقال آسان یک سیگنال از یک برنامه به برنامه ای دیگر– این ها فقط تعداد کمی از قابلیت های پر تعداد جدید و ایده آل می باشد.

 

 

The entry into the world of automation is even easier now

With the new LOGO! 8 logic module, Siemens is introducing the completely improved model of the popular LOGO! series to the market.

With the new LOGO! 8 logic module, Siemens is introducing the completely improved model of the popular LOGO! series to the market. The LOGO! modules are considered the ideal entry point to the world of automation engineering and stand for simple operation and versatile fields of application – from simple machines to building automation all the way to other fields of application such as vehicles.

 

What's new? The highlights at a glance!

Eight basic modules with Ethernet connection, improved hardware with new, space-saving display, user-friendly software, integrated Web server and an additional GSM module – the new LOGO! 8 system features numerous improvements.